Olá, už se na vás těšíme a děláme vše pro to, abyste se u nás cítili bezpečně. Nemáte cestu? Objednejte si na slovacdomu.cz. 

Exotické chutě a tep velkoměsta
Rok po prvním Brasileiru otevřelo v roce 2004 své brány i to ve Slovanském domě. Živé okolí ulice Na Příkopě v kombinaci s pestrými brazilskými chutěmi slibuje nezapomenutelný zážitek.
Předkrmy inspirované ulicí
Pulzující atmosféra São Paula a jeho street food se staly inspirací pro naše předkrmy. Sýrové bochánky pão de queijo [paondžkejžo] z maniokové mouky jsou výborné samotné nebo jako příloha k masu. Výběr předkrmů se pravidelně obměňuje, proto na vás vždy čeká něco jiného.
NIKKEI: Japonská preciznost a brazilské chutě
Sushi má v Brazílii svůj jedinečný rukopis. Je sice prostší, za to však obsahuje exotické suroviny – ovoce, zeleninu, čerstvý sýr i smažené ingredience. Ve Slovanském domě ho přímo před vámi připraví sushi master, proto si ho vychutnáte všemi smysly!
Brazilská caipirinha i signature koktejl
Pálenka cachaça [kašasa] ze stonků cukrové třtiny původně Brazilcům moc nechutnala. Začali ji míchat s čerstvým ovocem, a tak vznikl slavný drink caipirinha. Kromě toho si v Brasileiru vychutnejte i další nápoje, které připravujeme ve spolupráci s Ondřejem Hniličkou z Hemingway Baru. Saúde!
Masa, kolik se do vás vejde
Nechte doznít chuť sushi, objednejte si další caipirinhu a připravte se na pořádnou porci masa grilovaného na ohni! Takto ho naši kuchaři ochutnali v Brazílii a stejný zážitek chtějí dopřát i vám.
Umění ulice ve Slovanském domě
Politicky a sociálně angažované pouliční umění pichação [pišaso] je nedílnou součástí metropole a přenáší se i do vizuální podoby naší restaurace. Reportáž z naší cesty do São Paula si přečtěte na blogu Jídlo a radost.